Contact

U bevindt zich hier::/Contact
Contact2019-02-27T12:06:43+00:00
BEDRIJFSGEGEVENS TWI B.V.
  • Bezoekadres
    Schoterhoek 2
    2441 LD Nieuwveen
    Nederland

  • Postadres
    Postbus 101
    2460 AC Ter Aar
    Nederland

  • KvK nummer: 28065847

  • BTW nummer: 8036.62.890.B.01

Op alle producten en diensten van TWI zijn de Algemene Voorwaarden van toepassing.  Weblox en Promx zijn geregistreerde handelsnamen van TWI B.V. .

Contactformulier

Wilt u meer informatie of een offerte aanvragen?
Vul dan uw gegevens in en dan nemen wij direct contact met u op.

Neem a.u.b. deze code over in het veld hieronder: captcha

Johan Timmermans
Johan TimmermansSales Binnendienst

+31(0)172 536 026
johan.timmermans@twi.nl

Norma de Jong
Norma de JongSales Binnendienst

+31(0)172 536 035
norma.de.jong@twi.nl

Joyce Timmer
Joyce TimmerSales Binnendienst

+31(0)172 536 035
joyce.timmer@twi.nl

Jan Schaddenhorst
Jan SchaddenhorstSales Binnendienst

+31(0)172 536 012
jan.schaddenhorst@twi.nl

Gerard Wolters
Gerard WoltersSales

+31(0)172 536 034
gerard.wolters@twi.nl

Kenneth Defares
Kenneth DefaresDirecteur

+31(0)172 536 000
kenneth.defares@twi.nl

Evert van Harskamp
Evert van HarskampDirecteur

+31(0)172 536 000
evert.van.harskamp@twi.nl